webdesign بدون دیدگاه

روش های تهیه و فروش آب مقطر

حتما همه ی شما تا به حال و در زندگی روز مره ی خود چندین بار اسم آب مقطر را شنیده اید و برایتان جالب باشد بدانید که آب مقطر به چه صورت تهیه و تولید می شود و یا اصلا به چه ن.ع آب های آب های مقطر گفته می شود؟!و فروش آب مقطر به چه صورت است؟

آب مقطر که به آن آب چکیده هم گفته می شود آبی است که ناخالصی های موجود در آن به کمک روش تقطیر گرفته شده است.آب طبیعی که ما برای استفاده و آشامیدن استفاده می کنیم در واقع دارای املاح کم و زیادی می باشد یا دارای سختی موقت و یا دائم است.

فروش آب مقطر

روش تهیه

معمولا برای تهیه ی این آب در مرحله ی اول آب را می جوشانید و بخار حاصل از آن را به یک ظرف دیگر انتقال می دهید.اگر بخار آب حاصل را سرد کنیم به صورت مایع در می آید و تبدیل به اب مقطر می شود.اگر این روش را چندین بار تکرار کنیم آب با درجه ی کیفی بالاتری به دست می آوریم.

همانطور که می دانید مهمترین استفاده از این اب در پزشکی و داروسازی می باشد اما در آزمایشگاه ها هم از این نوع آب به کثرت استفاده می شود و دستگاهی که از طریق آن از این آب استفاده می کنند “پی ست” نام دارد.

اندازه گیری ها نشان می دهد که مقدار PH این آب ۷ می باشد و رسانایی آن خیلی کم است.این آب نوشیدنی نیست و هیچ طعمی ندارد.

شما عزیزان می توانید برای تهیه و خرید این آب با کیفیت بسیار بالا و ضمانت از شرکت مروارید پارس تهیه کنید.

این شرکت با دستگاه های بسیار پیشرفته روش تقطیر سازی آب های مقطر را انجام می دهد و در نهایت آبی بسیار با کیفیت در اختایر شما عزیزان قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *