ایران
ایران
025-37753238|025-33343785 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 کیلومتر 15 جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید بهشتی، خیابان مفتح، فاز6، پلاک دبلیو9
ایران
ایران
025-37753238|025-33343785 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 کیلومتر 15 جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید بهشتی، خیابان مفتح، فاز6، پلاک دبلیو9
شماره ثبت شرکت
9085
دارای پروانه بهره‌برداری
از وزارت صنعت، معدن و تجارت
خرید مستقیم از کارخانه
خرید عمده
تماس با ما

فروش آب مقطر

فروش آب مقطر

قیمت فروش آب مقطر

فروش آب مقطر : حتما همه ی شما تا به حال و در زندگی روز مره ی خود چندین بار اسم آب مقطر را شنیده اید و برایتان جالب باشد بدانید که آب مقطر به چه قیمت در تهران و شهرستانها عرضه می شود؟ همچنین به چه صورت تهیه و تولید می شود و یا اصلا به چه نوع آب هایی آب مقطر گفته می شود؟! و فروش آب مقطر به چه صورت است؟

آب مقطر که به آن آب چکیده هم گفته می شود آبی است که ناخالصی های موجود در آن به کمک روش تقطیر گرفته شده است.آب طبیعی که ما برای استفاده و آشامیدن استفاده می کنیم در واقع دارای املاح کم و زیادی می باشد یا دارای سختی موقت و یا دائم است.

 

روش های تهیه و فروش آب مقطر

روش تهیه و فروش آب مقطر

معمولا برای تهیه ی این آب در مرحله ی اول آب را می جوشانید و بخار حاصل از آن را به یک ظرف دیگر انتقال می دهید.اگر بخار آب حاصل را سرد کنیم به صورت مایع در می آید و تبدیل به اب مقطر می شود.اگر این روش را چندین بار تکرار کنیم آب با درجه ی کیفی بالاتری به دست می آوریم.

همانطور که می دانید مهمترین استفاده از این اب در پزشکی و داروسازی می باشد اما در آزمایشگاه ها هم از این نوع آب به کثرت استفاده می شود و دستگاهی که از طریق آن از این آب استفاده می کنند “پی ست” نام دارد.

اندازه گیری ها نشان می دهد که مقدار PH این آب ۷ می باشد و رسانایی آن خیلی کم است.این آب نوشیدنی نیست و هیچ طعمی ندارد.

قیمت آب مقطر

قیمت آب مقطر بسیار ارزان است و با توجه به مقدار نیاز مورد نظر شما متفاوت خواهد بود. آب مقطر در بسته بندی های متفاوت ارائه می شود . از جمله :

آب مقطر یک لیتری ، آب مقطر 2 لیتری ، آب مقطر 4 لیتری ، آب مقطر 20 لیتری و …

با توجه به نواسانات قیمت در بازار ایران نمی توان قیمت مشخصی برای آن ذکر کرد .

شما عزیزان می توانید برای تهیه و خرید این آب با کیفیت بسیار بالا و ضمانت از شرکت مروارید پارس دستجرد تهیه کنید.

این شرکت با دستگاه های بسیار پیشرفته روش تقطیر سازی آب های مقطر را انجام می دهد و در نهایت آبی بسیار با کیفیت در اختایر شما عزیزان قرار می دهد.

پست الکترونیک:  pars.transport@yahoo.com

تلفن:  ۰۲۵-۳۷۷۵۳۲۳۸ / ۰۹۱۲۰۶۹۹۳۵۴

دورنگار:  ۰۲۵-۳۳۳۴۳۷۸۵

تلفن همراه:  سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۵۸۴۲۵۸۴۲

آب دیونیزه

اهمیت استفاده از آب خالص چیست؟

آب طبیعی که ما استفاده می کنیم در واقع دارای املاح به مقدار کم یا زیاد بوده یا ممکن است دارای سختی موقت یا دائم باشد. آب مقطر که به آن آب چکیده هم گفته می شود آبی است که ناخالصی های موجود در آن به کمک روش تقطیر گرفته شده است و این سختی از بین رفته است.
 

کاربرد آب خالص چه می باشد؟

مهمترین استفاده از این اب در پزشکی و داروسازی می باشد اما در آزمایشگاه ها هم از این نوع آب به کثرت استفاده می شود و دستگاهی که از طریق آن از این آب استفاده می کنند “پی ست” نام دارد.

آب خالص را از چه شرکتی می توان تهیه کرد؟

شرکت مروارید پارس دستجرد از جمله شرکت های تولید آب مقطر می شباد که با استفاده از پیشرفته ترین ابزار آلات آب مقرهای خالص با کیفیت تولید می کند.

درباره نویسنده

ابر برچسب ها

آب دیونیزه آب دیونیزه چیست آب مقطر 4 لیتری آب مقطر برای مصارف پتروشیمی آب مقطر برای مصرف کارخانجات آب مقطر برای پالایشگاه آب مقطر برای پتروشیمی آب مقطر برای کارخانجات آب مقطر داروخانه آب مقطر دمین آب مقطر مصرفی پالایشگاه آب مقطر پالایشگاه آب مقطر پتروشیمی آب مقطر کارخانجات آب مقطر یک لیتری انواع بسته بندی آب مقطر تفاوت آب مقطر و اب دیونیزه تفاوت آب مقطر و دیونیزه تولید آب مقطر برای مصرف کارخانجات تولید آب مقطر برای کارخانجات تولید آب مقطر مصرفی کارخانجات تولید آب مقطر کارخانجات خرید آب دیونیزه خرید آب مقطر 4 لیتری خرید آب مقطر دمین خرید آب مقطر یک لیتری خرید کاربرد آب مقطر خواص آب دیونیزه فرمول آ ب مقطر فروش آب دیونیزه فروش آب مقطر برای پتروشیمی فروش آب مقطر دمین فروش آب مقطر یک لیتری قیمت آب دمین قیمت آب دیونیزه قیمت آب مقطر 2 لیتری قیمت آب مقطر 4 لیتری قیمت آب مقطر برای پالایشگاه قیمت آب مقطر برای پتروشیمی قیمت آب مقطر برای کارخانجات قیمت آب مقطر داروخانه قیمت آب مقطر دمین قیمت آب مقطر یک لیتری قیمت فروش آب مقطر و دمین کاربرد آب دیونیزه