ایران
ایران
025-37753238|025-33343785 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 کیلومتر 15 جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید بهشتی، خیابان مفتح، فاز6، پلاک دبلیو9
ایران
ایران
025-37753238|025-33343785 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 کیلومتر 15 جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید بهشتی، خیابان مفتح، فاز6، پلاک دبلیو9
شماره ثبت شرکت
9085
دارای پروانه بهره‌برداری
از وزارت صنعت، معدن و تجارت
خرید مستقیم از کارخانه
خرید عمده
تماس با ما
فروش آب مقطر

قیمت فروش آب مقطر

فروش آب مقطر : حتما همه ی شما تا به حال و در زندگی روز مره ی خود چندین بار اسم آب مقطر را شنیده اید و برایتان جالب باشد بدانید که آب مقطر به چه قیمت در تهران و شهرستانها عرضه می شود؟ همچنین به چه صورت تهیه و تولید می شود و یا اصلا به چه نوع آب هایی آب مقطر گفته می شود؟! و فروش آب مقطر به چه صورت است؟

آب مقطر که به آن آب چکیده هم گفته می شود آبی است که ناخالصی های موجود در آن به کمک روش تقطیر گرفته شده است.آب طبیعی که ما برای استفاده و آشامیدن استفاده می کنیم در واقع دارای املاح کم و زیادی می باشد یا دارای سختی موقت و یا دائم است.

 

روش های تهیه و فروش آب مقطر

روش تهیه و فروش آب مقطر

معمولا برای تهیه ی این آب در مرحله ی اول آب را می جوشانید و بخار حاصل از آن را به یک ظرف دیگر انتقال می دهید.اگر بخار آب حاصل را سرد کنیم به صورت مایع در می آید و تبدیل به اب مقطر می شود.اگر این روش را چندین بار تکرار کنیم آب با درجه ی کیفی بالاتری به دست می آوریم.

همانطور که می دانید مهمترین استفاده از این اب در پزشکی و داروسازی می باشد اما در آزمایشگاه ها هم از این نوع آب به کثرت استفاده می شود و دستگاهی که از طریق آن از این آب استفاده می کنند “پی ست” نام دارد.

اندازه گیری ها نشان می دهد که مقدار PH این آب ۷ می باشد و رسانایی آن خیلی کم است.این آب نوشیدنی نیست و هیچ طعمی ندارد.

قیمت آب مقطر

قیمت آب مقطر بسیار ارزان است و با توجه به مقدار نیاز مورد نظر شما متفاوت خواهد بود. آب مقطر در بسته بندی های متفاوت ارائه می شود . از جمله :

آب مقطر یک لیتری ، آب مقطر 2 لیتری ، آب مقطر 4 لیتری ، آب مقطر 20 لیتری و …

با توجه به نواسانات قیمت در بازار ایران نمی توان قیمت مشخصی برای آن ذکر کرد .

شما عزیزان می توانید برای تهیه و خرید این آب با کیفیت بسیار بالا و ضمانت از شرکت مروارید پارس دستجرد تهیه کنید.

این شرکت با دستگاه های بسیار پیشرفته روش تقطیر سازی آب های مقطر را انجام می دهد و در نهایت آبی بسیار با کیفیت در اختایر شما عزیزان قرار می دهد.

پست الکترونیک:  pars.transport@yahoo.com

تلفن:  ۰۲۵-۳۷۷۵۳۲۳۸ / ۰۹۱۲۰۶۹۹۳۵۴

دورنگار:  ۰۲۵-۳۳۳۴۳۷۸۵

تلفن همراه:  سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۵۸۴۲۵۸۴۲

آب دیونیزه

درباره نویسنده

ابر برچسب ها

آب دیونیزه آب دیونیزه چیست آب مقطر آب مقطر 2 لیتری آب مقطر 4 لیتری آب مقطر از کجا بخریم آب مقطر برای مصارف پتروشیمی آب مقطر برای مصرف کارخانجات آب مقطر برای پالایشگاه آب مقطر برای پتروشیمی آب مقطر برای کارخانجات آب مقطر داروخانه آب مقطر مصرفی پالایشگاه آب مقطر پالایشگاه آب مقطر پتروشیمی آب مقطر پزشکی آب مقطر چیست آب مقطر کارخانجات آب مقطر یک لیتری تفاوت آب مقطر و اب دیونیزه تفاوت آب مقطر و دیونیزه تولید آب مقطر برای مصرف کارخانجات تولید آب مقطر برای کارخانجات تولید آب مقطر مصرفی کارخانجات تولید آب مقطر کارخانجات خرید آب مقطر خواص آب دیونیزه خواص آب مقطر روش تهیه آب مقطر فرمول آب مقطر فرمول آ ب مقطر فروش آب مقطر فروش آب مقطر 2 لیتری فروش آب مقطر برای پتروشیمی قیمت آب دیونیزه قیمت آب مقطر قیمت آب مقطر 20 لیتری قیمت آب مقطر برای پالایشگاه قیمت آب مقطر برای پتروشیمی قیمت آب مقطر برای کارخانجات قیمت آب مقطر داروخانه ویژگی های آب مقطر کاربرد آب دیونیزه کاربرد آب مقطر کلربرد آب مقطر