ایران
ایران
025-37753238|025-33343785 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 کیلومتر 15 جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید بهشتی، خیابان مفتح، فاز6، پلاک دبلیو9
ایران
ایران
025-37753238|025-33343785 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 کیلومتر 15 جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید بهشتی، خیابان مفتح، فاز6، پلاک دبلیو9
شماره ثبت شرکت
9085
دارای پروانه بهره‌برداری
از وزارت صنعت، معدن و تجارت
خرید مستقیم از کارخانه
خرید عمده
تماس با ما

خواص آب دیونیزه

خواص آب دیونیزه

نگاه کلی به خواص آب دیونیزه

همانطور که در مطالب قبل سایت گفته شد  آب دیونیزه همان آبی است که در پزشکی بیشترین استفاده را دارد. آب دیونیزه آبی است که تمامی ناخالصی ها و مواد اضافه از آن جدا شده است و از این آب می توان به راحتی برای ساخت انواع دارو و همچنین در وسایل و لوازم پزشکی استفاده کرد در ادامه ی این مقاله به دیگر خواص آب دیونیزه می پردازیم .

به طور مثال یکی از مهمترین خواص آب دیونیزه به کارگیری در دستگاه های دیالیز می باشد.دستگاه دیالیز دستگاهی است که مواد معدنی که باید در بدن موجود باشد را در صورتی که مقدار معین و مشخص آن در خون از بین رفته باشد وارد بدن می کند و مواد قبل از اینکه وارد بدن شود حتما باید در آب خالص حل بشوند.

از دیگر خواص آب دیونیزه یا همان آب مقطر استفاده در مصارف مختلفی مثل شستشوی  وسایل آزمایشگاه ها و قطعه های فلزی که بسیار ظریف هستند است.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که از این آب حتی در برخی از موارد شیمیایی و صنعتی هم استفاده می شود که عمل خنک سازی دستگاه های صنعتی نیز یکی از استفاده های آن در صنعت است.

این آب به دلیل خالصی فراوانش برای مصارف حساسی به کار برده می شود و یکی از مهمترین عوامل استفاده ی موثر و مناسب این آب در مصرف های مختلف کیفیت بالای آن می باشد.

نگاه کلی به خواص آب دیونیزه

 

روش تولید آب دیونیزه

شرکت مروارید پارس دستجرد این امکان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که با مشاهده و سنجش کیفیت آن و برسی میزان خالصی آن را تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید.

این شرکت با جدیدترین دستگاه های موجود در بازار انواع آب خالص را برای شما عزیزان آماده سازی می نماید.برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها برای فروش عمده می توانید با ما تماس بگیرید.

 

آب مقطر

فرمول آب مقطر

پست الکترونیک:  pars.transport@yahoo.com

تلفن:  ۰۲۵-۳۷۷۵۳۲۳۸ / ۰۹۱۲۰۶۹۹۳۵۴

دورنگار:  ۰۲۵-۳۳۳۴۳۷۸۵

تلفن همراه:  سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۵۸۴۲۵۸۴۲

اهمیت آب دیونیزه چیست؟

آب دیونیزه آبی است که تمامی ناخالصی ها و مواد اضافه از آن جدا شده است و از این آب می توان به راحتی برای ساخت انواع دارو و همچنین در وسایل و لوازم پزشکی استفاده کرد

کاربرد آب دیونیزه چه می باشد؟

از این آب عمدتا در صنایع پزشکی و داروسازی استفاده می شود. همچنین برای شستشو وسایل آزمایشگاهی و ابزار آلات فلزی، صنایع شیمایی، خنک سازی دستگاه های صنعتی و مهم تر از همه دستگاه دیالیز استفاده می شود.

قیمت آب دیونیزه چقدر است؟

این آب در بسته بندی های مختلف . گنجایش ظرفیت های متفاوتی عرضه می شود. به همنی منظور نمی توان قیمت آب دیونیزه را به طور دقیق اعلام کرد. اما از عوامل تاثیر گذار بر قیمت آب دیونیزه تعداد مورد نیاز آن می باشد.