webdesign بدون دیدگاه

به نظر شما تفاوت آب مقطر و آب دیونیزه چیست؟

در جوابه به این سوال که تفاوت آب مقطر و آب دیونیزه چیست؟ باید بگوییم که آب مقطر به ابی گفته می شود که با استفاده از عمل تقطیر خالص می شود و مواد اضافی آن مانند کربنات ها و سیلیس ها گرفته می شود و در نهایت ابی که تولید شده است به آب مقطر معروف است.اما در حین انجام این فعالیت ها ممکن است که مقداری از این املاح هنوز در آب باقی بماند.

آب دیونیزه نیز به آبی گفته می شود که علاوه بر اینکه تمامی آن فرایند ها برا روی ان انجام می شود تا املاح مضر از آن جدا شود بلکه در این بین از یک صافی که مجراهای ان بسیار ریز هستند نیز عبور داده می شود تا به طور کامل تمامی ناخالصی ها و یون ها از آن جدا شود.

تفاوت آب مقطر و آب دیونیزه چیست؟

بیشترین کاربرد آب دیونیزه در کجاست؟

همانطور که گفته شد با توجه به این موضوع که آب مقطر عاری از هرگونه ناخالصی می باشد بیشترین استفاده و کاربرد آن می تواند در صنعت پزشکی باشد.آبی که برای تولید و ساخت انواع داروها استفاده می شود هیچ گونه املاح و مواد اضافی را نباید در خود داشته باشد.

کفیت آب دیونیزه نیز نقش بسیار مهمی در کارایی آن دارد پس برای تهیه ی و استفاده از آن با دقت عمل کنید.

شرکت مروارید پارس با استفاه از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های موجود در ایران آب مقطر را با کیفیت بسیار بالا تولید می نماید و آن را برای استفاده در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.این شرکت با تجربه ی بالایی که در زمینه ی ارائه ی آب مقطر و آب دیونیزه در بازار فروش این محصولات دارد در کوتاه ترین زمان ممکن آب های دیونیزه را در هر حجمی که مد نظر شما است و با قیمت های بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و به استفاده ی شما می رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *