ایران
ایران
025-37753238|025-33343785 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 کیلومتر 15 جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید بهشتی، خیابان مفتح، فاز6، پلاک دبلیو9
ایران
ایران
025-37753238|025-33343785 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 کیلومتر 15 جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید بهشتی، خیابان مفتح، فاز6، پلاک دبلیو9
شماره ثبت شرکت
9085
دارای پروانه بهره‌برداری
از وزارت صنعت، معدن و تجارت
خرید مستقیم از کارخانه
خرید عمده
تماس با ما

بزرگترین شبکه حمل استاندارد آب مقطر

بزرگترین شبکه حمل استاندارد آب مقطر

بزرگترین شبکه حمل استاندارد آب مقطر

بزرگترین شبکه حمل استاندارد آب مقطر :شرکت مروارید پارس مفتخر به دارا بودن بزرگترین شبکه حمل استاندارد آب مقطر و دمین ( ارسال روزانه بیش از 300هزار لیتر) در کشور می باشد. این شرکت با استفاده از تانکرهای حمل ویژه آب مقطر و با حفظ کیفیت اولیه، آب مقطر را در سریعترین زمان ممکن به محل مورد نظر مشتری تحویل می نماید.

ظرفیت ارسال آب مقطر و دمین از ۱۰۰۰ لیتر به بالا به سراسر کشور امکان پذیر می باشد. کامیون های در حجم تانکر های متفاوت با تجهیزات مناسب سفارشات شما را در سریعترین زمان ممکن و با حفظ کیفیت تحویل میدهند .

بزرگترین شبکه حمل استاندارد آب مقطر و مزایای آن

آب مقطر مصارف مهم و حیاتی در صنعت و پزشکی دارد . به همین دلیل کیفیت آن بسیار مهم است. پالایشگاه ها ، پتروشیمی ، کارخانجات ، باتری سازی ها ، تولیدات داروخانه ای و هزاران محصول دیگر آب مقطر استفاده می شود. این آب مقطر ضامن کیفیت بسیاری از محصولات است.

برای هرکدام از صنایع و مشاغلی که در بالا نام بردیم مهم است که آب مقطری تهیه کنند که از کیفیت آن و تولید اصولی آن مطمئن باشند. زیرا در صورت استفاده از آب بی کیفیت ، محصول نهایی نیز از کیفیت بالایی برخوردار نخواهد بود و این عدم کیفیت زیان های بسیاری برای شرکت ها به بار می آورد.

شرکت مروارید پارس به دلیل کسب اعتماد مشتریان ، اهمیت به تعهد در قبال مشتریان گرامی و اطمینان کاملی که به محصولات خود دارد ، ارسال رایگان نمونه به سراسر کشور داد. شما می توانید درخواست یک نمونه از آب مقطر را بدهید و از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید. سپس می توانید محصول مورد نظر خود را به صورت عمده سفارش دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از بزرگترین شبکه حمل استاندارد آب مقطر با شماره  ۳۷۷۵۳۲۳۸-۰۲۵  تماس بگیرید. کارشناسان مروارید پارس دستجرد با کمال میل آماده راهنمایی شما هستند.

 

قیمت حمل آب چقدر است؟

قیمت حمل آب مقطر در شرکت مروارید پارس بسیار مقورن به صرفه است و با توجه به نوع حمل محاسبه می شود. در صورتی که حمل آب توسط تانکرهای حمل آب انجام شود قیمت متفاوتی را با حمل توسط نیسان و کامیون دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

حمل آب تقطیر شده توسط چه شرکتی انجام می شود؟

شرکت مروارید پارس بزرگترین شبکه حمل استاندارد آب مقطر می باشد که ارسال آب را به سراسر کشور انجام می دهد.