ایران
ایران
025-37753238|025-33343785 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 کیلومتر 15 جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید بهشتی، خیابان مفتح، فاز6، پلاک دبلیو9
ایران
ایران
025-37753238|025-33343785 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 کیلومتر 15 جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید بهشتی، خیابان مفتح، فاز6، پلاک دبلیو9
شماره ثبت شرکت
9085
دارای پروانه بهره‌برداری
از وزارت صنعت، معدن و تجارت
خرید مستقیم از کارخانه
خرید عمده
تماس با ما
آب مقطر 20 لیتری

آب مقطر 20 لیتری را از کجا تهیه کنیم ؟

آب مقطر 20 لیتری با کیفیت را می توان به صورت عمده از شرکت مروارید پارس تهیه نمایید. از آب مقطر برای مصارف پزشکی ، صنعتی و آزمایشگاهی استفاده می شود. در صورتی که به مقدار کمتری از آن احتیاج باشد ، معمولا به صورت بسته های آب مقطر 20 لیتری مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت این مدل از آب مقطر از بسته بندی های کوچکتر آن به عنوان مثال ، آب مقطر 4 لیتری ، مناسب تر و به صرفه تر است. حمل این آب مقطر ها نیز به محل مورد نظر از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، شرکت ما بزرگترین شبکه حمل استاندارد آب مقطر را دارا می باشد. همچنین در صورت تقاضا آب مقطر نمونه برای مشتریان عزیز به صورت رایگان ارسال می شود.

کاربردهای آب مقطر

از مهم ترین موارد استفاده از آب مقطر ( آب مقطر 20 لیتری ) می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • استفاده از آب مقطر در پتروشیمی
 • استفاده از آب مقطر در پالایشگاه
 • استفاده از آب مقطر در کارخانجات
 • استفاده از آب مقطر در پزشکی و دندانپزشکی
 • استفاده از آب مقطر در باتری سازی
 • استفاده از آب مقطر در تولید صابون
 • استفاده از آب مقطر در تولید محصولات آرایشی
 • استفاده از آب مقطر در لوازم خانگی و افزایش طول عمر آن ها
 • استفاده از آب مقطر در خودرو ها برای جلوگیری از رسوب

آب مقطر 20 لیتری را از کجا تهیه کنیم ؟

روش های تولید آب مقطر کدام است ؟

در زیر از سه روش نام می بریم که به صورت مجزا یا ترکیبی برای تولید آب مقطر 20 لیتری استفاده می شود.

 • جوشاندن و تقطیر کردن :

از این روش به کمک حرارت دادن برای جداسازی ناخالصی ها به کمک ویژگی تفاوت در فراریت استفاده می شود. پس از اینکه ناخالصی ها جدا شد ، بخار آب دوباره جمع آوری می شود و آب مقطر به دست می آید.

 • عبور آب از روی رزین :

یکی از روش های تقطیر آب مقطر و گرفتن سختی آب حذف مواد معدنی کلسیم و منیزیم است. این کار به وسیله رزین یا صمغ که از برخی گیاهان به دست می آید ، تولید می شود.

 • تصفیه به وسیلهٔ فیلترهای اسمز معکوس و نانو فیلتر :

روشی است که در آن از فشار برای معکوس کردن جریان اسمزی آب از درون یک غشای نیمه‌تراوا برای تولید آب مقطر و حذف یون‌ها، مولکول‌ها و ذرات بزرگتر حل شده در آب استفاده می‌شود.

اگر یک غشای نیمه‌تراوا بین دو محلول آب خالص و آب ناخالص قرار گیرد آب به صورت طبیعی و تحت خاصیت اسمزی از غلظت پایین‌تر به غلظت بالاتر جریان می‌یابد.

برای اطلاع دقیق از قیمت آب مقطر 20 لیتری و سایر محصولات ما با شرکت مروارید پارس دستجرد در ارتباط باشید. مشاوران ما با کمال میل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

پست الکترونیک:  pars.transport@yahoo.com

تلفن:  ۰۲۵-۳۷۷۵۳۲۳۸ / ۰۹۱۲۰۶۹۹۳۵۴

دورنگار:  ۰۲۵-۳۳۳۴۳۷۸۵

تلفن همراه:  سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۵۸۴۲۵۸۴۲

آب دیونیزه

آب مقطر

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید

ابر برچسب ها

آب دیونیزه آب دیونیزه چیست آب مقطر آب مقطر 2 لیتری آب مقطر 4 لیتری آب مقطر از کجا بخریم آب مقطر برای مصارف پتروشیمی آب مقطر برای مصرف کارخانجات آب مقطر برای پالایشگاه آب مقطر برای پتروشیمی آب مقطر برای کارخانجات آب مقطر داروخانه آب مقطر مصرفی پالایشگاه آب مقطر پالایشگاه آب مقطر پتروشیمی آب مقطر پزشکی آب مقطر چیست آب مقطر کارخانجات آب مقطر یک لیتری تفاوت آب مقطر و اب دیونیزه تفاوت آب مقطر و دیونیزه تولید آب مقطر برای مصرف کارخانجات تولید آب مقطر برای کارخانجات تولید آب مقطر مصرفی کارخانجات تولید آب مقطر کارخانجات خرید آب مقطر خواص آب دیونیزه خواص آب مقطر روش تهیه آب مقطر فرمول آب مقطر فرمول آ ب مقطر فروش آب مقطر فروش آب مقطر 2 لیتری فروش آب مقطر برای پتروشیمی قیمت آب دیونیزه قیمت آب مقطر قیمت آب مقطر 20 لیتری قیمت آب مقطر برای پالایشگاه قیمت آب مقطر برای پتروشیمی قیمت آب مقطر برای کارخانجات قیمت آب مقطر داروخانه ویژگی های آب مقطر کاربرد آب دیونیزه کاربرد آب مقطر کلربرد آب مقطر