ایران
ایران
025-37753238|025-33343785 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 کیلومتر 15 جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید بهشتی، خیابان مفتح، فاز6، پلاک دبلیو9
ایران
ایران
025-37753238|025-33343785 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 کیلومتر 15 جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید بهشتی، خیابان مفتح، فاز6، پلاک دبلیو9
شماره ثبت شرکت
9085
دارای پروانه بهره‌برداری
از وزارت صنعت، معدن و تجارت
خرید مستقیم از کارخانه
خرید عمده
تماس با ما

آب مقطر 2 لیتری

آب مقطر 2 لیتری

خرید آب مقطر 2 لیتری

می توانید از شرکت مروارید پارس آب مقطر 2  لیتری را به صورت عمده تهیه کنید .آب مقطر به آبی گفته می شود که تمامی ناخالصی های آن به روش تقطیر از آن گرفته شده باشد. روشی که برای اینکار استفاده می شود به این صورت است که آب را می جوشانند و بخار حاصل از جوشاندن آب را به ظرف دیگری انتقال می دهند. و برای مصارف مختلفی مانند آب مقطر داروخانه به کار می گیرند.

مهمترین تفاوت بین آب معمولی و آب مقطر، در میزان یون و مقادیر اضافی موجود در آب می باشد که به اصلاح به آن ناخالصی های آب می گویند.

در فروش آب مقطر 2 لیتری ناخالصی ها به حداقل می رسند و بسیار کم می شوند و به همین علت است که می توان از این آب در مصارف و مشاغل حصاص مانند دارو سازی استفاده کرد.

استفاده از این آب در مصارف حساس و پزشکی نشانگر این موضوع است که حتما باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.چگونگی انجام عملیات تقطیر سازی می تواند در کیفیت این آب ها تاثیر داشته باشد.

آب مقطر 2 لیتری را چگونه تهیه کنیم؟

ویژگی های مهم در مورد خواص  آب مقطر 2 لیتری

 • میزان PH آب مقطر ۷ است.
 • خاصیت رسانایی در آب مقطر بسیار کم است.
 • دمای جوش آن پایین است.
 • این آب قابلیت خوراکی ندارد.
 • این آب به علت انجام شدن عملیات تقطیر بر روی آن هیچ مزه ای ندارد.

تفاوت بین آب معمولی و آب مقطر :

مهمترین تفاوت بین آب معمولی و آب مقطر، در میزان یون و مقادیر اضافی موجود در آب می باشد که به اصلاح به آن ناخالصی های آب می گویند. در آب مقطر ناخالصی ها به حداقل می رسند و بسیار کم می شوند و به همین علت است که می توان از این آب در مصارف و مشاغل حساس مانند دارو سازی استفاده کرد.

استفاده از  آب مقطر در مصارف حساس و پزشکی نشانگر این موضوع است که حتما باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.چگونگی انجام عملیات تقطیر سازی می تواند در کیفیت این آب ها تاثیر داشته باشد.

ویژگی های آب مقطر :

 • خاصیت ضد زنگ
 • پایین آورن نقطه جوش آب
 • بالا بردن نقطه جوش آب
 • افزایش عالی طول عمر و قدرت موتور .
 • خاصیت خنثی کنندگی اسید های حاصل از اکسیداسیون و احتراق جهت جلوگیری از خوردگی قطعات موتور
 • قابلیت ممتاز حذف حرارت زائد از موتور برای حفظ ساختار متالورژیکی قطعات

روش های تهیه آب مقطر آب مقطر 2 لیتری

نکتهٔ موجود در روش جوشاندن و تقطیر این است که در حجم‌های بالا کار چندان به صرفه ای نیست و همچنین آب بدست آمده در این روش درجه خلوص بالایی ندارد و املاح همراه با بخار تقطیر می‌شود. برای راندمان بیشتر در روش تقطیر باید فشار هوا را کمتر و دما را بیشتر کرد که این کار باعث زودتر به جوش آمدن آب می‌شود. باید این نکته را در نظر داشت که نا خالصی‌ها باعث ایجاد رسوب می‌شود.

در روش عبور از رزین این نکته مد نظر است که رزین خود نیاز به احیا دارد و این کار نیاز به دقت دارد؛ و مدت زمان احیا سازی رزین را از دو روش دستی و دیجیتالی بدست می‌آورند

روش دیجیتالی: می‌دانید که ناخالصی در آب باعث ایجاد رسانایی می‌شود. با توجه به این موضوع دستگاه‌های محاسبه اتوماتیک ساخته می‌شود.

روش آزمایشگاهی: با چند بار آزمایش و گرفتن درصد خطا با شرایط محیطی این زمان مشخص می‌شود.

در روش تصفیه به وسیلهٔ فیلترهای اسمز معکوس و نانو فیلتر آب را تحت فشار به پشت نانو فیلترها می‌فرستند و از طرف دیگر آب مقطر بدست می‌آید.

شما میتوانید در کمترین و زمان با بهترین کیفیت آب مقطر 2  لیتری را از شرکت مروارید پارس تهیه کنید.

آب مقطر یک لیتری

پست الکترونیک:  pars.transport@yahoo.com

تلفن:  ۰۲۵-۳۷۷۵۳۲۳۸ / ۰۹۱۲۰۶۹۹۳۵۴

دورنگار:  ۰۲۵-۳۳۳۴۳۷۸۵

تلفن همراه:  سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۵۸۴۲۵۸۴۲

آب دیونیزه

کیفیت آب خالص 2 لیتری چه اهمیتی دارد؟

در صورتی که این آب از کیفیت بالا که در واقع همان میزان خالصی آب مطابق با استاندارد جهانی است برخوردار باشد می تواند در سلامتی انسان و دیگر مصارف نقش داشته باشد.

خرید آب خالص 2 لیتری چگونه امکان پذیر است؟

می توانید از شرکت مروارید پارس آب مقطر 2  لیتری را به صورت عمده تهیه کنید . این شرکت در تولید و عرضه با کیفیت ترین آب مقطر 2 لیتری به بهترین . معتبرترین شرکت تبدیل گشته است.

قیمت آب خالص 2 لیتری چقدر است؟

به دلیل وجود نوسانات در بازار نمی توان قیمت آب خالص 2 لیتری را به طور دقیق اعلام کرد. اما شرکت مروارید پارس نازلترین قیمت را برای این محصول خود در نظر گرفته است.

یک دیدگاه بگذارید