ایران
ایران
025-37753238|025-33343785 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 کیلومتر 15 جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید بهشتی، خیابان مفتح، فاز6، پلاک دبلیو9
ایران
ایران
025-37753238|025-33343785 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 کیلومتر 15 جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید بهشتی، خیابان مفتح، فاز6، پلاک دبلیو9
شماره ثبت شرکت
9085
دارای پروانه بهره‌برداری
از وزارت صنعت، معدن و تجارت
خرید مستقیم از کارخانه
خرید عمده
تماس با ما
آب مقطر خالص.

قیمت آب مقطر خالص

با جدا کردن ناخالصی های آب ، آبی که بدست می آید آب مقطر است . کاربردهای آب مقطر در پزشکی ، آزمایشگاه ها ، پتروشیمی و مصارف خانگی بسیار زیاد است. یکی از موارد مهم که در کیفیت و خالص بودن آب مقطر دارد بسته بندی هایی است که آب مقطر در آن قرار می گیرد. گالن های آب مقطر با بسته بندی های نو و کهنه وجود دارد. در مصارفی همچون استفاده در آزمایشگاه ها که نتایج آن بسیار وابسته به کیفیت آب مقطر است استفاده از گالن های نو هم در قیمت آب مقطر خالص تاثیر گذار است و هم در نتایج آزمایشگاه.

موارد مهم و تاثیر گذار در کیفیت آب مقطر خالص :

پیشتر گفتیم که نوع بسته بندی یکی از موارد مهم در کیفیت آب مقطر است. چراکه آب در بسته بندی های بهتر ، مدت بیشتری کیفیت خود را حفظ می کند. در زیر به موارد مهم دیگر شره می کنیم :

آب مقطر خانگی . جوشاندن آب مقطر از موارد مهمی است که شاید به ذهن هرکسی برسد. اگرچه در مواردی ممکن است به نتیجه دلخواه برسید اما در حجم های بالا تولید آب مقطر علاوه بر اینکه مقرون به صرفه نیست ، ناخالصی های بسیاری در آب باقی خواهد ماند.

– روش تولید آب مقطر – آب مقطر به روش های گوناگونی تهیه و توزیع می شود. آب مقطری که از طریق دستگاه های صنعتی به روش نانو فیلتر تولید می شوند آب بسیار خالص تری را ارائه می دهند.

قرار گرفتن آب مقطر در معرض هوا . نگه داری از آب مقطر جهت حفظ خالص بودن آن بسیار مهم است . اما آب دیونیزه شده که تمام یون های آن زدوده شده به محض قرار گرفتن آن در مجاورت هوا خاصیت خود را ازدست خواهد داد.

درصد ناخالصی آب : ناخالصی آب به دلیل وجود املاح و مواد معدنی در آب است . هرچه درصد ناخالصی آب کمتر باشد ، آب خالصتر بوده و کیفیت بهتر و قیمت بالاتری دارد.

موارد مهم و تاثیر گذار در کیفیت آب مقطر خالص
موارد مهم و تاثیر گذار در کیفیت آب مقطر خالص

خرید آب مقطر

با توجه به حساسیت بالای ویژگی های آب مقطر و همینطور آب دیونیزه شده حمل و نقل آن بسیار مهم است. ارسال به سراسر کشور به گونه ای که آب مقطر خالص با قیمت مناسب به دست مردم برسد ، نیازمند تجربه در این امر است. شرکت مروارید پارس دستجرد بزرگترین تولید کننده آب مقطر در کشور است که با ارسال رایگان نمونه به سراسر کشور  با هدف کسب رضایت و اطمینان مشتری ، در این زمینه سالهاست فعالیت حرفه ای خود را انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید از قسمت تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

قیمت آب خالص چقدر است؟

گالن های آب مقطر با بسته بندی های نو و کهنه وجود دارد. در مصارفی همچون استفاده در آزمایشگاه ها که نتایج آن بسیار وابسته به کیفیت آب مقطر است استفاده از گالن های نو هم در قیمت آب مقطر خالص تاثیر گذار است و هم در نتایج آزمایشگاه.

عوامل تاثیر گذار بر کیفیت آب خالص کدام اند؟

عوامل بسیاری هستند که می تواند کیفیت آب خالص را تغییر دهد.این عوامل شامل تولید آب خالص به روش خانگی ، تولید آب خالص با استفاده از دستگاه های صنعتی، قار دادن آب خالص در معرض نور خورشید و میزان ناخالصی های موجود در آن می باشد.

آب خالص را از کجا می توان خرید کرد؟

شرکت مروارید پارس دستجرد بزرگترین تولید کننده آب مقطر در کشور است که با ارسال رایگان نمونه به سراسر کشور  با هدف کسب رضایت و اطمینان مشتری ، در این زمینه سالهاست فعالیت حرفه ای خود را انجام می دهد.

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید

ابر برچسب ها

آب دیونیزه آب دیونیزه چیست آب مقطر 4 لیتری آب مقطر برای مصارف پتروشیمی آب مقطر برای مصرف کارخانجات آب مقطر برای پالایشگاه آب مقطر برای پتروشیمی آب مقطر برای کارخانجات آب مقطر داروخانه آب مقطر دمین آب مقطر مصرفی پالایشگاه آب مقطر پالایشگاه آب مقطر پتروشیمی آب مقطر کارخانجات آب مقطر یک لیتری انواع بسته بندی آب مقطر تفاوت آب مقطر و اب دیونیزه تفاوت آب مقطر و دیونیزه تولید آب مقطر برای مصرف کارخانجات تولید آب مقطر برای کارخانجات تولید آب مقطر مصرفی کارخانجات تولید آب مقطر کارخانجات خرید آب دیونیزه خرید آب مقطر 4 لیتری خرید آب مقطر دمین خرید آب مقطر یک لیتری خرید کاربرد آب مقطر خواص آب دیونیزه فرمول آ ب مقطر فروش آب دیونیزه فروش آب مقطر برای پتروشیمی فروش آب مقطر دمین فروش آب مقطر یک لیتری قیمت آب دمین قیمت آب دیونیزه قیمت آب مقطر 2 لیتری قیمت آب مقطر 4 لیتری قیمت آب مقطر برای پالایشگاه قیمت آب مقطر برای پتروشیمی قیمت آب مقطر برای کارخانجات قیمت آب مقطر داروخانه قیمت آب مقطر دمین قیمت آب مقطر یک لیتری قیمت فروش آب مقطر و دمین کاربرد آب دیونیزه