ایران
ایران
025-37753238|025-33343785 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 کیلومتر 15 جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید بهشتی، خیابان مفتح، فاز6، پلاک دبلیو9
ایران
ایران
025-37753238|025-33343785 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 کیلومتر 15 جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید بهشتی، خیابان مفتح، فاز6، پلاک دبلیو9
شماره ثبت شرکت
9085
دارای پروانه بهره‌برداری
از وزارت صنعت، معدن و تجارت
خرید مستقیم از کارخانه
خرید عمده
تماس با ما

آب مقطر برای پزشکی

آب مقطر برای پزشکی

اهمیت آب مقطر برای پزشکی در چیست ؟

آب مقطر برای پزشکی اهمیت ویژه ای دارد و باید با دقت ویژه ای تولید و بسته بندی گردد. شرکت مروارید پارس دستجرد یکی از با کیفیت ترین آب مقطر های موجود را عرضه می کند. علاوه بر کیفیت آب مقطر برای پزشکی کیفیت بسته بندی و مواد به کار رفته در بسته بندی و بطری ها نیز بسیار مهم می باشد. این شرکت امکان ارسال رایگان نمونه به سراسر کشور دارد. می توانید نمونه مورد نظر را سفارش داده و در آزمایشگاه های خود آزمایش نمایید و از کیفیت آب مقطر تولیدی ما مطمئن شوید.

با انجام عمل تقطیر روی آب ناخالص ، به وسیله جوشاندن ، ناخالصی ها از آب جدا شده و آب مقطر خالص که تا 99درصد خلوص دارد به دست می آید. این آب بسیار ارزشمند بوده و در صنایع و پزشکی کاربرد بسیاری دارد. کیفیت آب مقطر به کار رفته در تجهیزات و کالاهای مصرفی روی کالای نهایی تاثیر می گذارد. اگر خلوص آب مقطر به اندازه مناسبی نرسد در دستگاه و تجهیزات پزشکی رسوب می کند و به مرور به دستگاه آسیب می رساند. این آسیب باعث صدمات جبران ناپذیری و خسارات فراوانی می شود.

اهمیت آب مقطر برای پزشکی در چیست ؟

 

کاربرد های آب مقطر برای پزشکی کدام است ؟

استفاده در اتاق اتوکلاو:

از بخار آب مقطر برای استریل کردن ابزار های بزشکی و دندان پزشکی استفاده می شود. این ماشین در ابعاد گوناگون در کلینیک ها و بیمارستان ها وجود دارد و از اهمیت ویژه ای برای سلامتی بیماران برخوردار است. به همین دلیل آب مقطر استفاده شده در آن باید بسیار خالص و باکیفیت باشد.

استفاده در دستگاه دیالیز:

بیمارانی که نارسایی کلیوی دارند مجبور به استفاده از این دستگاه هستند. به کمک آب مقطر برای پزشکی ، فرآیند دیالیز انجام شده ، ناخالصی ها از بدن دفع می گردد و خون پاک در بدن گردش می یابد.

استفاده در دستگاه CPAP:

این دستگاه برای کمک به تنفس بیماران هنگام خواب کاربرد دارد و نای را باز نگه می دارد. از آب مقطر برای این دستگاه استفاده می شود که از نظر بهداشتی بسیار کمک کننده است.

به تعویق انداختن روند پیری:

مصرف آب مقطر به دلیل عدم وجود ناخالصی در آب روند پیر شدن را کند می کند. به دلیل اینکه سلول ها مثل ساله های جوانی توانایی دفع سموم را ندارند ، استفاده از آب مقطر برای دفع سموم کمک کننده است.

ضد عفونی کردن جای زخم و جراحی

برای ضدعفونی کردن زخم از آب مقطر استفاده می شود که بیمار دچار مشکلات عفونی نشود. همچنین هنگام جراحی نیز از آب مقطر برای آبیاری استفاده می کنند.

کمک های اولیه

اگر جایی از بدنتان دچار زخم یا دچار جراحت شد حتما بطری آب مقطر را در وسایل کمک های اولیه تان قرار دهید. عدم وجود ناخالصی ، در آب و عاری بودن از باکتری باعث می شود احتمال ابتلا به عفونت تا حد چشمگیری کاهش یابد.

مصارف آزمایشگاهی:

استفاده از آب مقطر برای پزشکی و آزمایشگاهی اهمیت فراوانی دارد. زیرا باید یک آب عاری از هرگونه میکروب و باکتری به عنوان حلال در آزمایشگاه ها استفاده شود تا نتیجه آزمایش برای پزشک اطمینان بخش و قابل اطمینان باشد.

در کنار مصارف صنعتی مثل آب مقطر برای پتروشیمی ، فقط تعداد محدودی از مصارف آب مقطر برای پزشکی را نام بردیم و به اهمیت کیفیت آب مقطر در پزشکی اشاره نمودیم. برای اطلاع از قیمت آب مقطر برای پزشکی و سایر محصولات ما به صورت عمده با ما در تماس باشید.

 

پست الکترونیک:  pars.transport@yahoo.com

تلفن:  ۰۲۵-۳۷۷۵۳۲۳۸ / ۰۹۱۲۰۶۹۹۳۵۴

دورنگار:  ۰۲۵-۳۳۳۴۳۷۸۵

تلفن همراه:  سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۵۸۴۲۵۸۴۲

آب دیونیزه

 

قیمت آب خالص برای پزشکی چقدر است؟

قیمت آب خالص برای پزشکی بر اساس میزان خلوصیت و همچنین تعداد مورد نیاز آن محاسبه می شود. آب خالصی که برای پزشکی عرضه می شود در بطری یا گالن های مناسب با گنجایش ظرفیت های مختلف بسته بندی می شوند.

خرید آب خالص برای پزشکی را از کجا باید انجام داد؟

شرکت مروارید پارس دستجرد یکی از با کیفیت ترین آب مقطر های موجود را عرضه می کند. این شرکت امکان ارسال رایگان نمونه به سراسر کشور دارد. می توانید نمونه مورد نظر را سفارش داده و در آزمایشگاه های خود آزمایش نمایید و از کیفیت آب مقطر تولیدی ما مطمئن شوید.

چرا در پزشکی باید آب خالص استفاده کرد؟

کیفیت آب مقطر به کار رفته در تجهیزات و کالاهای مصرفی روی کالای نهایی تاثیر می گذارد. اگر خلوص آب مقطر به اندازه مناسبی نرسد در دستگاه و تجهیزات پزشکی رسوب می کند و به مرور به دستگاه آسیب می رساند. این آسیب باعث صدمات جبران ناپذیری و خسارات فراوانی می شود.

یک دیدگاه بگذارید