webdesign بدون دیدگاه

زمانی که به آب مقطر نیاز پیدا میکنید حتما این سوال برایتان به وجود خواهد آمد که آب مقطر از کجا بخریم ؟

کیفیت آب مقطر و انجام هر چه بهتر عملیات تقطیر سازی نقش بسیار مهمی در کیفیت آب های مقطر ایفا می کند بنابراین بهترین کار این است که در خرید آب مقطر دقت زیادی داشته باشیم.

شرکت مرواردید پارس با داشتن سابقه ی طولانی در زمینه ی ارائه ی آب مقط و همچنین آب دیونیزه و استفاده از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه ها برای انجام عملیات تقطیر سازی جایگاه بسیار خوبی را در بازار فروش این محصول به خود اختصاص داده است.

آب مقطر چیست؟

آب های مقطر به آبی گفته می شود که به کمک روش تقطیر سازی تمامی ناخالصی های آن گرفته شده است.اینکار موجب می شود تا تمامی ناخالصی های آب از جمله میکروب ها و یون های اضافی از آن جدا شود و در نهایت آبی تمیز و استاندارد برای استفاده در انواع مصارف حساس در اختیار شما قرار بگیرد.

بیشترین کاربرد آب مقطر برای مصارف پزشکی و دارویی و صنعتی می باشد.

این نکته را در نظر داشته باشید که آب تصفیه شده با آب مقطر تفاوت دارد.

در واقع وقتی آب تصفیه می شود میکروب ها و شن های ریز و… از آن جدا می شود اما املاح و مواد معدنی موجود در آن باقی می ماند و جذب بدن شما می شود اما در انجام عمل تقطیر سازی و تهیه ی آب مقطر تمامی املاح آب نیز از آن جدا می شود.

آب معدنی و آشامیدنی مزه ی بهتر و همچنین رایحه ی بهتری به نسبت آب مقطر دارد.

آب مقطر از کجا بخریم ؟ شما عزیزان می توانید با تماس با مشاوران این شرکت تمامی اطلاعات لازم را برای تهیه این آب کسب نمایید و همچنین از قیمت های مناسب ما بهره مند شوید.

این شرکت تضمین کننده ی کیفیت محصولاتی است که در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.همانطور که این آب ها در محیط های بسیار حساس و پزشکی و صنعتی استفاده می شود همواره بر آن بوده ایم که بهترین ها را در اختیار شما قرار دهیم و تا بتوانیم اعتماد شما را جلب نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *