ایران
ایران
025-37753238|025-33343785 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 کیلومتر 15 جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید بهشتی، خیابان مفتح، فاز6، پلاک دبلیو9
ایران
ایران
025-37753238|025-33343785 شنبه - پنج شنبه 09:00 - 17:00 کیلومتر 15 جاده قدیم قم-تهران، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید بهشتی، خیابان مفتح، فاز6، پلاک دبلیو9
شماره ثبت شرکت
9085
دارای پروانه بهره‌برداری
از وزارت صنعت، معدن و تجارت
خرید مستقیم از کارخانه
خرید عمده
تماس با ما

آب رسانی ویژه

آب رسانی ویژه

خرید آب مقطر برای افرادی که به آن نیاز دارند بسیار حائز اهمیت است . چراکه کیفیت آب های مقطر بسته به میزان درصد خلوص آن متفاوت است. آب مقطر در بطری ها و سایز های متفاوتی ارائه می شود . اشخاص می توانند به هر اندازه که نیاز دارند  سفارش دهند و آن را در محل مورد نظر تحویل بگیرند.

فروش آب مقطر:

فروش آب مقطر در اندازه های متفاوت سفارشی تعیین می شود. ارسال در حجم های بالا و حتی مقادیر کم نیز انجام می پذیرد اگر در تهران و یا شهرستان های دور و نزدیک هستید هیچ مشکلی برای ارسال آب مقطر به شهرستان ها وجود ندارد.

آب تصفیه شده یا مقطر در اندازه های متفاوتی در بازار موجود است. آب مقطر 2.5 لیتری ، آب مقطر 5 لیتری ، آب مقطر 4 لیتری ، آب مقطر 20 لیتری .

خرید آب مقطر از کجا ؟

با توسعه روز افزون فناوری اطلاعات و گسترده شدن ارتباطات ، امروزه ما می توانیم هر نوع کالایی را در هر محلی که نیاز داریم سفارش داده و آن را در محل تحویل بگیریم.

شرکت مروارید پارس آماده دریافت و ارسال سفارش ها از سراسر کشور می باشد .این شرکت تامین کننده آبهای نرم ، دیونیزه و دمین برای مصارف کارخانه ها در حجم بالا است. حجم های تانکرهای ارسالی از ۲ هزار لیتری تا تانکر ۳۰ هزار لیتری متغیر است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و تماس با ما مشاورین ما آماده مشاوره رایگان و پاسخگویی هستند.

پست الکترونیک:  pars.transport@yahoo.com

تلفن:  ۰۲۵-۳۷۷۵۳۲۳۸ / ۰۹۱۲۰۶۹۹۳۵۴

دورنگار:  ۰۲۵-۳۳۳۴۳۷۸۵

تلفن همراه:  سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۵۸۴۲۵۸۴۲

تانکرهای ارسالی در حجم های کم

 

آب مقطر

آب مقطر از کجا بخریم

 

نحوه آب رسانی ویژه به چه صورت است؟

شرکت مروارید پارس به صورت شبانه روز در اسرع زمان پس از ثبت سفارش در بسته بندی های ویژه و تمیز با استفاده از ماشین های آبرسانی مطمئن و ایمن سفارش شما را تحویل می دهد.

آب رسانی ویژه تنها در تهران صورت می گیرد؟

شرکت مروارید پارس به دلیل تامین نیاز اساسی تمام صنایع به آب های مقطر در سرویس آب رسانی ویژه خود ارسال به تمام کشور را نیز قرار داده است و شما نه تناه در تهران بلکه در هر جای کشور که باشید می توانید آب مورد نیاز خود را سفارش و خریداری نمایید.

قیمت آب رسانی ویژه چقدر است؟

قیمت آب رسانی ویژه به تعداد سفارش و همچنین نوع آب رسانی بستگی دارد درصورتی که آب رسانی ویژه از طریق تانکر های حمل آب صورت پذیرد قیمتی بالاتر از آب رسانی در بسته بندی های بطری یا گالونی توسط کامیون یا نیسان دارد.